| Orannginna a întrebat:

Stiati ca un om isi doarme aproximativ 22 ani din viata?

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Asta se-ntampla pe vremuri! Acum cu calculatorul, internetul, TPU, daca mai doarme 5 h din 24.hee hee

14 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, da am auzit despre asta, corpul nostru are nevoie de odihna, asta e...

| juniper a răspuns:

De fapt doarme mai mult de 22 de ani happy Mai mult de jumatate din viata omul doarme.

| BUBULINA a răspuns:

Eu dorm dulblu laughing
mereu asta fac ..dorm
big grin
sunt o puturoasa mica stiu big grin

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Wwaaww! inseamna ca eu toti acesti ani i-am dormit rolling on the floor? 22 si pe'astia i-am dormit? laughing ce puturoasa sunt! laughing rolling on the floor gata eu mi-am dormit portia mea...next! rolling on the floor

| daniDeeDee a răspuns:

Ce tare big grin

| PauLa.M a răspuns:

O viata o aveam..si pe aia o dormim...

| antonius74 a răspuns:

Depinde. Poate nu atinge varsta de 22 de ani...eu dorm cam o patrime din zi si o sa traiesc 85 de ani, conform unui calculator din asta. Asta inseamna ca o sa dorm, din astia 85, "doar" 21 de ani si 3 luni...

| Sara2 a răspuns:

Eu am 22 ani cred ca vreo 8 i-am dormit

| alexandra_3253 a răspuns:

Chiar sh mai mult de 22 ani...big grin

| dean a răspuns:

Nu stiam, mersi ca ne-ai impartasit aceasta informatie, kiSS to you!

| lplostonyou a răspuns:

De asta sunt asa de multi adormiti prin tara asta happy Just a joce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca eu imi dorm sau o sa-mi dorm mai mult din viata decat 22 de ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da?! Nu stiam. Eu stiu ca un om poate sa adoarma in aproximativ 7 minute, dar despre asta nu stiam. Acuma depinde si de persoana. Daca e una lenesa... Nu cred ca mai e nevoie sa spun.

| dre a răspuns:

O sa dorm mai putin laughing