| stefybhey a întrebat:

Stie cineva cand o sa inceapa sa ninga in toata tara?

Răspuns Câştigător
| IliadisJunior a răspuns:

Pe la sfarsitul lui decembie ..credhappy!

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De marti ar trebui sa ninga

| Demise a răspuns:

În luna asta. Sigur de Crăciun va ninge.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună dimineaţa, în ultima vreme se dă zvonuri nimic nu este sigur, din punctul meu de vedere când se ea vacanţă... prin 20-31 decembrie. Oricum o să ningă asta contează.
O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sfarsitul lunii Decembrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Busu.

| andreiboss31 a răspuns:

Specialiştii de la INMH spun că, de joi, va începe să ningă serios în majoritatea regiunilor.

Vor cădea ninsori abundente, la munte, dar şi în Bucureşti, Baia Mare, Cluj, Târgu Mureş, Cluj şi în Nordul Moldovei. Deci, vom avea un Crăciun alb şi cu temperaturi negative. Doar în Dobrogea, în loc de ninsori, vor fi ploi şi lapoviţă, existând condiţii de formare a poleiului.

Între Crăciun şi Revelion, însă, vremea se va mai încălzi, îndeosebi în sudul, sud-estul şi sud-vestul ţării. Prin urmare, zăpada se va topi în aceste zone, nu, însă, şi la munte. Pentru sfârşitul anului, meteorologii nu anunţă, deocamdată, precipitaţii. Funda?

| stefybhey explică (pentru andreiboss31):

Desi raspunsul tau este cel mai bun nu mai am cu sa iti dau funda oricum mersi de ajutor

| hurricaneX a răspuns:

Uita-te la meteo.
Normal in timpul vacantei ar trebui sa ninga, dar vremea e imprevizibila.

| iulianiuli a răspuns:

Cam pe 18, 19, 25 ar trebui sa ninga :X:X:X: