| OneDirection a întrebat:

Stie cineva cat costa si cum pot mituii parintii sa imi ia un samsung corby pentru ca am Samsung Star si as dori sa imi pun Cristale Swarovski pe el...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parintii nu se mituiesc. Pe parinti ii rogi sa-ti cumpere ce-ti doresti si daca au posibilitati si considera ca trebuie/meriti sa-ti ia, ok daca nu, accepti hotararea lor. Stii ce inseamna a mitui? Oricum daca inveti bine si o sa ai note bune, probabil iti vor cumpara, daca ii rogi frumos.

2 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Mie imi place intrebarea: "cum pot mitui parintii?"
Eu sunt parinte si copiii mei nu ma pot mitui.

| lostcontrol12 a răspuns:

Nu mai bine ii rogi?