| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva ce pot face sa dau comentarii pe dsenatori.ro trebuie sa fac desene si sa primesc multe cometarii sau ce crying big grin

1 răspuns:
| Roxana_6190 a răspuns:

Da! am si eu cont pe desenatori si trebuie sa faci 20-25 de desene ca sa poti vota si da comentariibig grinAsta este o procedura care au luat-o pentru. cei care fac conturi in prostie si isi dadeau note la desene...DEci treci la treabalaughing Sa-mi dai si mie linkul cu desenel tale pls. sper ca ti-am fost de ajutor!