| MarcyMarcy a întrebat:

Stie cineva coduri pentru bonusuri la jocul : Farmerama?

Răspuns Câştigător
| ingerashyulyana a răspuns:

Schule:iti da o oaie tandem
freefarmwheel:2 incercari gratuite la roata norocului

toate merg o singura data se da la news la biletul agatat in cuie.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cheat engine 5. 6 poti modifica serverul de pe facebook sau hi5 dar numai pe retelele sociala! Cum faci? :instalezi cheat engine 5. 6 activezi codul HEX si scrie 151241 apoi dai firs scan si apoi scrii 151240 si dai next scan iti apare pe dreapta jos un cont dai klic pe el si ai bani infiniti si toate lucrurile terminate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu...As vrea sa-mi spuna cine va coduri la farmerama! plsss. dati-mi si mie coduri. dar care sa mearga...plss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SI eu vreau am aflat una,, freefarmwheel'' si nu merge sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrati pe Google si scrieti "Coduri pentru jocul online Farmerama", apoi dati pe primul site, suna ceva de genul "Coduri bonus-...".