| Crystyany90 a întrebat:

Stie cineva cum dau mai multe like-uri pe facebook? Multumesc. am vazut un concurs si unele,, pitzi" aveau la like-uri fara numarlaughing reale eu zic ca nu sunt...

Răspuns Câştigător
| diamar a răspuns:

Nu poti sa dai mai multe like-uri.Fiecare persoana poate da doar cate unul! Daca ai mai multi prieteni, atunci poate strangi mai multe like-uri.Chiar si tu iti poti da singur/a like, insa asta este un pic cam ciudat din punctul meu de vedere.O zi frumoasa!

1 răspuns:
| iepuras_2362 a răspuns:

Buna,sa stii ca fiecare persoana poate da 1 like mai mult nu se poate si cred ca ele siau dat likeuri de pe alt cont sau au rugat pe cineva sa o faca deci daca vreau likuri poti sa faci ca ele.succes si an nou fericit.