| ÂnÐяuŢẮ a întrebat:

Hei TPU tocmai acum mi-am pus 2 videoclipuri pe youtube si mi-am facut si profil dar nu stiu cum se pune poza
ajutati-ma
mersi anticipat funa+vot

Răspuns Câştigător
| Maddison a răspuns:

Dai click pe numele tau [acolo in dreapta sus ] si iti apar 6 optiuni.Dai pe account.Si iti apare scris overview si sub el e imaginea aia gri si sub ea scrie "change" cu albastru.Dai click si alegi prima"upload an image" si dai pe "choose file". dupa ce se incarca poza pe care ai ales-o dai "save changes".
Sper ca te-am ajutat.:*

1 răspuns:
| ShotYouDown a răspuns:

Dai click pe numele contului si dai Acount acolo iti apare o poza si dai change si pui ce poza vrei tu...