| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum pot face o poza asa : O persoana din poza este colorata, iar restul pozei este alb-negru. Vazusem ca se putea face pe un site pe net dar am uitat care. Un program, in afara de photoshop si photoscape! Si daca se poate si stiti, dati-mi sa fac pe net... Fundita la el mai bun raspuns!

1 răspuns:
| IO.oanaa <3 a răspuns:

Cu Photoscape.

Il deshizi, te duci la Editor si incarci poza care vrei sa o editezi. Apoi dai la Filter -> Region Out Of Focus, iar daca vrei sa fie alb negru selectezi din lista din stanga Grayscale. Cred ca te descurci!winking

Sper ca te-am putut ajuta!