| edina2010 a întrebat:

Stie cineva cum sa fi vampir in sims 2?

1 răspuns:
| Psihiatra a răspuns:

Sunt 2 posibilitati, dar trebuie sa ai sims2 nightlife.Prima ar fi sa mergi in Dowtown (preferabil la Cript o` night club), sa astepti sa vina un vampir, sa-l faci prieten bun, iar mai apoi sa te muste.
A doua, cu mult mai usoara este sa apesi shift+ctrl+c si sa scrii boolprop testingcheatsenabled true, tii shift si dai click pe sims; o sa-ti apara make vampire.Ai grija sa fie in casa, sa nu-l arda soarele si sa-i cumperi sicriu in loc de pat.Bye bye wave