| sofiaaaa001 a întrebat:

Stie cineva daca am nevoie sa prezint vreo adeverinta de elev in cazul in care ma angajez undeva, din moment ce inca sunt la liceu?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ales ca esti minor/a si inca urmezi niste studii, iti va cere. Chiar si ca student se cer aceste adeverinte.

| sofiaaaa001 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt minora, de asta ma si intrebam daca as avea sau nu nevoie de vreo adeverinta de elev

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofiaaaa001):

Am presupus ca fiind la liceu esti mai mica, dar probabil esti clasa 11-12 si in cazul asta esti majora. In orice caz ramane valabile ce am spus, vi cu adeverinta ca urmezi studiile acelui liceu.