| Oana_Oana_1989_Y2lU a întrebat:

Stie cineva de unde vine mesajul cu numar 1813 gen ai primit 2000 de puncte cadou va asteptam in una din locatiile noastre pentru revendicare daca este cineva care ma poate ajuta v.as multumi din suflet

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu raspunde la mesaj, este spam. Citeste doar comentariile de la articol sa vezi legatura cu sms 1813 si te vei lamuri mai bine http://urbanic.ro/......e-ele-1417

| Irinelp a răspuns:

Atentie nu da curs acestui mesaj, stergel imediat, cineva icearca sa te pacalesca cu metode de castig.