| AndrutzaCristinutza a întrebat:

Stie cineva niste site-uri de haine gratis stardoll? Dau fulda.Promit.

Răspuns Câştigător
| TheBestAndreea98 a răspuns:

HTGFI on stardoll ( how to get free items )

4 răspunsuri:
| neonitza1 a răspuns:

De pe 'proxy' eu de acolo mi-am facut rost de o groaza de haine misto!happy ii putin complicat, dar gasesti tutoriale pe net, cum sa faci rost de haine gratis de pe proxy pentru stardoll:*winking fundita? happy sper ca te-am ajutat apropo stardoll ii virusat. exista multe dovezi ca este virusat.am auzit asta de la multi...ar fi bine sa nu-ti mai pierzi timpul cu stardoll...am experienta :***

| neonitza1 a răspuns:

De pe 'proxy' eu de acolo mi-am facut rost de o groaza de haine misto!happy ii putin complicat, dar gasesti tutoriale pe net, cum sa faci rost de haine gratis de pe proxy pentru stardoll:*winking funda? happy sper ca te-am ajutat apropo stardoll ii virusat. exista multe dovezi ca este virusat.am auzit asta de la multi...ar fi bine sa nu-ti mai pierzi timpul cu stardoll...am experienta :***

| AndrutzaCristinutza explică:

Funda pardon