| Me_5216 a întrebat:

Stie cineva pe ce cont va intra Raluca [administratorul site-ului]?

Mi se pare ciudat ca pleaca. Adica... Numai cand ma gandesc ca m-am rugat de ea [da da... stiu] sa mai nfaca o noua categorie numita "Filme" si ea a spus "Dorinta ta e porunca" big grin si asa a facut.

Ne vei lipsi RALUCAA!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scrie-i în privat sau solicită un răspuns la contact@tpu.ro.
Locul ei acum este luat de Stela.
Pa, pa.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu cred că ştie cineva dar poate îţi răspunde ea, în caz că vede întrebarea. Nu are sens să mai "jeliţi" atât ca să spunem aşa, a fost dorinţa ei până la urmă. Ideea e să-i fie ei bine şi atât. Baftă!