| midnight_2375 a întrebat:

Stie cineva site-uri unde pot gasi preturi la ochelaii de vedere? In legatura cu lentila, rama? Multumescbig grin

Si magazine din Slatina sau Craiova cu preturi cat mai micuteworried

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magazinele cu preturi mici nu au site-uri pe net, sunt magazinelele mici de cartier, incearca prin cartier pe la tine intreaba vecinele mai in varsta ele au mereu nevoie de ochelari.

| Gabitza_1479 a răspuns:

Poti sa te duci la un magazin de acest domeniu si sa te interesezi e mult mai sigur sau scrie simplu pe googlebig grinEu am ochelari si au costat ceva in orce caz iti uraz succestongueZbye-ZBye:*