| Seby484 a întrebat:

am si eu o intrebare. sper sa primesc raspuns cat mai repedehappy. De curand m-am gandit sa-mi cumpar niste ochelari cu lentila heliomatica(zis si ochelari heliomatici); intrebarea este:unde as putea gasi acesti ochelari si cam la ce preturi ar fi.Precizez:nu doresc ochelari de vedere ci de soare.cu lentila heliomatica. Daca a-ti stii si niste site-uri mi-ar fi de folos.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| ELY0 a răspuns:

Pai unde? La un magazin de ochelari, mai performant normal...