| Catalion a întrebat:

Stie cineva un program gratuit cu care as putea sa combin doua filme in asa fel incat sa para un singur film? Dau fUnDiTa!

Răspuns Câştigător
| CatalinMG a răspuns:

Daca te referi sa lipesti cele doua filme gasesti aici un program folositor: http://www.doeasier.org/joiner/ daca te referi sa editezi doua filme in asa fel incat sa le combini unele scene e mai greu de realizat dar poti incerca Sony Vegas Studio :)

1 răspuns:
| 4l3xander a răspuns:

Poi Movie Maker ca tot l-ai instalat odata cu XP-u sau ce windows ai si e si gratis big grin