| pumpkinky a întrebat:

Stie cineva un site de unde pot sa cumpar tot felul de articole si decoratiuni de craciun? gen brazi,perdele si covoare cu tema craciun, globuri, ..etc Chiar si NON-UE site-uri

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca nu ai fost la Jumbo sau Pepco nu ai vazut nimic.
Nu exista in Romania magazine cu astfel de decoratiuni mai ieftine, mai multe si mai frumoase.

| RAY a răspuns:

Te pregatesti de craciun?

| RoCkKiD a răspuns:

Ali epress probabil. Dar trebuie sa le comanzi acum daca le vrei de craciun.

| pumpkinky explică:

Emagu are prea multi,, vanzatori" sa zic asa si eu daca vreau sa cumpar mai multe o sa platesc transport la fiecare vanzator in parte si sa cumpar de la un singur vanzator de pe site-ul eMAG nu am cum pentru ca sunt multe lucruri care imi plac si de la altii, plus ca imi vin separat, vin 5colete intr-o saptamana si cu cate 2, 3 produse fiecare, dar eu daca comand 100produse vreau sa mi vina toate odata ceea ce la eMAG nu am intalnit niciodata