| Andrea39 a întrebat:

Stie cumva cineva ce inseamna :E pure bona
P.s e in italiana

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ceva gen: "Cu adevărat bună/faină!" (ţinând cont de context şi eliminând eventualele greşeli gramaticale).
În orice caz, e de bine, ţi-a făcut un compliment.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu adevărat bună, faină/ depinde de context

| tril a răspuns:

"Și totuși, bona..."
Probabil e un extras dintr-o fraza.

| Andrea39 explică (pentru tril):

Nu stiu....eu am un prietem italian si eu stiu italiana dar totusi nu am putut sa-mi explic ce inseamna conversatia era ceva cen

Sei fantastica( esti fantastica)

E pure bona.(

| tril a răspuns (pentru Andrea39):

Ei, vezi! De aia intreb eu mereu: in ce context apare. Doar doua cuvinte, pot insemna altceva in functie de restul.

| NOname a răspuns (pentru Andrea39):

Ceva gen: "Cu adevărat bună/faină!" (ţinând cont de context şi eliminând eventualele greşeli gramaticale).
În orice caz, e de bine, ţi-a făcut un compliment.