| Karina77 a întrebat:

Stiiti cumva site-uri sau carti pe care as putea gasi informatii mai bine dezvoltate despre magie si chestii de genu'? [Funda big grin]

Răspuns Câştigător
| thealchemist a răspuns:

Gasesti pe internet destule carti sa-ti ajunga pentru zeci de ani de studiu.
problema e ce te intereseaza, ce ti se potriveste mai bine.

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Magie de care tip? iluzionism sau magie reala?

| thealchemist a răspuns:

Deci daca-mi spui exact ce vrei pot sa-ti dau carti sau sa-ti recomand site-uri.

| Karina77 explică (pentru thealchemist):

Pai...vreau sa aiba vraji si chestii dar nu porcarii ninastea de vraji de dragoste... Vreau sa invat cat mai multe. Dar sa nu fie gen magie neagra pentru ca totusi n u vreau sa ma vad cu ala uratuu' big grin