| Butterfly1968 a întrebat:

cine stie unde pot gasi chestii d genu la asta?
.-.-.
`·.·´
●/
/▌
/ \
sa imi dea un site sau ceva...multumesc >big grin

14 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Buna! Acestea sunt caractere speciale sau doaer caractere normale aranjate frumos.
Daca vrei sa iei atunci incercerca sa intri la tine in calculator daca ai Windows ci nu Mac in felul urmator: Start-All programs-Accesories-System Tools-Character Map.
Sper ca ti-am fost de folos.

| Kiddduu a răspuns:

Http://muzicahi5.ro.tl/

te duci la Pt Hi5 - Simboluri Hi5 - Si de acolo alegi prima sau a 2-a varianta.

| PrecioussGirl a răspuns:

Eu toate chestiile de genu ala pe care le-am gasit. pe siteuri, hi5uri etc le-am pus intr'un document word big grin.

| PrecioussGirl a răspuns:

Eu toate chestiile de genu ala pe care le-am gasit. pe siteuri, hi5uri etc le-am pus intr'un document word.

| andyspider a răspuns:

Salut, poti sa intri pe acest link http://www.dafont.com...
bafta!

| Butterfly1968 explică:

Nu vreau chestii din alea ce se pun in nicknameuri la hi5 si etc... vreau "iamgini" formate din asa ceva...cum e aia de mai sus, spre exemplu happy