| RosaliaMeticuloasa a întrebat:

Stimate administrator.

De ce dummeavoastra imi stergeti intrebarile care chiar sunt utile, dar cand posteaza VerginicaVacaGrasa o alta intrebare irelevanta si complet penibila va prefaceti ca nu vedeti?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia in care spunea ca femeia e buna doar pentru ****?
Te miri de ce ti a fost stearsa intrebarea?

Si doi popandai aici mai dau vina pe TPU ca e de 2 lei?

| relian a răspuns:

Hai sa iti spun eu cum sta treaba pe TPU asta de 2 lei si 15 bani.

Cum ai spus si tu, pui o intrebare normala, banala, sau interesanta, mai putin conteaza.
Acu, daca se pun vreo 3-5 utilizatori de pe aici si iti reclama intrebarea, indiferent cit de interesanta ar fi ea, adinul de pe aici, care e si el sub 2 lei si 15 bani, logic, iti sterge acea intrebare.

Cam, asa functioneaza acest TPU, se merge pe ideea undes multi puterea creste laughing tu fiind doara una aia is 5, acu pe cine sa pupe undeva adminu? Pe tine sau pe aia 5? Normal ii gidila la orgoliu pe aia 5, mai bine pleaca 1 decat sa cine stie sa plece de pe aici 5 nu?

Iara tu ai bagat-o pe aiai cu stimate laughing o doare pe respectiva la basca de felul cum vorbesti.
Itui dau alt exemplu, sa spunem dai un raspuns si cel care a intrebat iti da raspunsul ca si cistigator, mergem mai departe, sa spunem ca cel care a intrebat ti-a dat cistigator raspunsul pentru ca a verificat, deci raspuns beton, daca este si ala reclamat de oricine de pe aici, sau de mai stiu eu ce utilizatori de astia mai campioni laughing ti se sterge si acel raspuns.

Dupa cum observi pe aici se merge nu pe ce se raspunde, nu pe ce se intreaba, nu are importanta pentru TPU sau pentru admin ca este un raspuns bun, ori o intrebare buna, astea is websituri romanesti, cam asa functioneaza, ca de altfel cum e turcu si pistolul nu? Cum e tara asa si TPU, doara nu vrei sa fie altfel.

Uite raspunsul meu, daca il raporteaza careva o sa fie sters laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu stiu de ce nu ai scris direct la contact unde vei primi un raspuns adecvact!
tu la al catelea cont esti draga Rosalia? cate din acelea conturi au fost suspendate si cate ai active? de adioTPU ce zici?
Userul de care spui tu a fost averizat, si-a asumat asta, a stat cuminte.
Vergenica are hazul lui.
Iar ca intrebarile sa fie strerse trebuie raportate! ai facut asta!
Nici nu ai pus pus intrebarea la categoria buna (totul despre TPU, acoo mai arunca un ochi Cristina din cand in cand.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu e ea Rosalia cea adevărată, doar a copiat nickname-ul din lipsa de originalitate.

| Fatamuntilor a răspuns:

Anonimule,rusinica ca ai modificat raspusurile!

| anonim3247 a răspuns:

Nu sunt utile nici întrebările tale nici ale lui VerginicăVacaGrasa pe un site ca ăsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt administratorul site-ului, îți voi spune strict părerea mea.
In primul rand că VerginicaVacaGrasa are haz, aduce putina diversitate pe site, pe când întrebări ca ale tale s-au mai pus, le-au mai pus și alți utilizatori înainte.