| Anonimul54287654098 a întrebat:

Dragă administrator/ă
Te rog sa nu mai ștergi intrebarile care nu sunt vulgare spre ex. Daca folosesti cuvantul masturbare...
Inteleg ca trebuie sa stergi intrebarile vulgare dar nu pe cele care nu sunt vulgare,adica cele care nu folosesc cuvinte jignitoare sau deranjante
Eu cred ca ai sau ați creat aceasta categorie din-trun motiv anume, nu?
Cum ati vrea sa ma exprim?
Sa spun "mă doare cand o fac " sau " curge viața din mine "
Nu o spun din rautate dar uni oameni au nevoie de ajutor iar tu sau voi stergeti intrebarea
Sper ca daca vedeti asta sa luati in considerare macar in unele cazuri
Pace

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Ai suficiente intrebari care n-au fost sterse. Daca intrebi mereu daca ramane maica-ta gravida pentru ca te masturbezi la WC, lumea se enerveaza, crede ca esti troll.

Pentru probleme medicale mergi la medic.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Moderarea e foarte blanda pe TPU

https://www.tpu.ro/utilizator/acliom/intrebari/

esti un troll

| Fatamuntilor a răspuns:

Copile,sezi bland!
Pentru probleme serioase te adresezi parintilor sau cadrelor medicale.

| OctavianSps a răspuns:

Cu tot respectul, nu cred ca esti in masura sa judeci(pentru ca asta ai facut) si sa soliciti ceva de genul asta administratorilor. In primul rand ei stiu exact ce si ce sa nu aprobe, si in al doi-lea cum de altfel ne aduc si ei la cunostinta, niciodata nu o sa primesti aici raspunsuri concrete la probleme de natura medicala.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OctavianSps):

"ei stiu exact ce si ce sa nu aprobe" - mor laughing
Adminii TPU sunt calificati sa fie admini, asa cum Dancila e calificata sa fie presedintele Romaniei.

Nu se urmeaza niciun fel de reguli, se sterge doar ce se vrea sters. E un fel de PSD.

| OctavianSps a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca asta e parerea ta, eu te cred pe cuvant.