| Jora_Alexandruemilian_1990 a întrebat:

Stimate jucător de Metin2!

Din nefericire trebuie să blocăm contul ******** datorită unei încălcări a termenilor și condițiilor noastre. Motivul pentru această blocare este:

Conturile dvs. de pe aceasta adresa de email au fost blocate datorita incalcarii regulamentului jocului de catre caracterul "WAREmy" motivul fiind "postarea pe striga a cumpararii de Yang pe bani reali". Conturile sunt blocate permanent.

Pacat il aveam de lvl50 cu iteme+9 bunicele... si voiam sa mai si donez.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa...asta e un site pe care iti pui problemele carora le cauti o rezolvare...site-ul asta nu e unul pe care sa iti postezi activitatea zilnica happy incearca pe hi5 sau twitter