| bogdy97bsi a întrebat:

Stiti care este cel mai bun program de editat poze?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

raised eyebrows. in fine EU am zis prima photo shop.laughing. si sti care e faza ca este foarte greu sa editezi in photo shop nu ca e pentru profesionisti dar este prea complicat.winking. incearca photo scape, photo magic. sunnt foarte multe si sunt si online.:*:*:*

daca te-am ajutat da-mi fundita.happy

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Cel mai bun e desigur Photoshop-ul! Insa si Photoscape e bun, si Photoshine, si Photofunnia sunt mai multe, daca ai o poza cu un portret o poti edita ci portrait profesional! bafta! sa faci poze frumyx!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Photoshop. Dacă nu e cel mai bun e cel mai folosit în editarea profesională de poze.

| warwara a răspuns:

Adobe Photoshop. E pentru profesionisti cred eu happy

| Silvia_6960 a răspuns:

Da, absolut photoshop, insa este destul de greu de utilizat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop da nu cred ca sti sa editezi.winking
sau phot scape
:X