| EUSIATIT a întrebat:

Am o intrebare pentru experti de ce aproba intrebarile celor care cer voturi pentru anumite site-uri cu promisiunea ca [dau fundita] nu mi se pare ceva norma [corect ], pareri

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu nu aprob niciodata asa ceva, dar intrebarile si raspunsurile trebuie aprobate de 3 moderatori si daca altii aproba fara sa citeasca, apare intrebarea...
Si eu m-am mirat cand am vazut intrebari pe care nu le-am aprobat aparute pe site.

4 răspunsuri:
| EUSIATIT explică:

Ai dreptate Gabriela dar sincer dind peste intrebare o citesti si te. enervezi [citind teme de rezolvat. voturi de dat si explicatii la copii de 10 ani cu e cind faci.sex] mi se p[are penibil si ingrijoratornu?

| ecristinamc a răspuns:

Cred ca accpeturile sunt date automat. Pune-te si tu in postura adminului sa dai 100000000 de accepturi pe zi.Eu il/o inteleg

| rserpu a răspuns:

Nu ma deranjeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat expertii sunt moderatori. Si eu moderez tonguetongue. Cred ca voi ati cam uitat scopul site-ului : toti pentru unu! Ce daca se repeta intrebari, cei care au scris-o nu sunt atotstiutori si gandeste-te ca si tu la inceput, puneai astfel de intrebari sau aveai curiozitati la fel ca ei. Tu acum daca le sti, inchide usa altora si pastreaza camera pentru tine. Oricum, cele cu site-uri sau publicitate, le resping automat. Vezi-ti de treaba, daca ai sti cate raspunsuri stupide se dau(acum, este cineva pe site care raspunde doar cu: da, nu, nu stiu. fdfgds, deci numai raspunsuri din acestea da). Sunt respinse foarte multe intrebari si raspunsuritongue.