| nutzu' a întrebat:

Stiti ce nu inteleg eu...de ce unii dau raspunsuri inutile dupa ce s-a dat un anumit raspuns iar toate raspunsurile care se dau sunt identice cu acela... ca sa faca spam sau ce ...pentru puncte?

Uitati-va si urmariti: http://www.TPU.ro/......-aia-care/

Este usor dupa ce vezi raspunsul meu sa scrii pe youtube,, Amanda Lear- Give a bit of Mmmmh To Me " si sa dai un link.
Chiar ma dezamegesc toti; la o jumatate de ora sau 1 ora dupa mine :))
pun pariu ca nici unul dintre cei care au raspuns dupa mine nu stiau raspunsul... s-au uitat la mine si au scris pe youtube :)) ...si cel mai probabil o sa vina cu scuze de genul...nu am vazut ca s-a postat deja raspunsul :))... spuneti-va parerea. Cea mai buna parerea ia fundita.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu chiar nu ma uit la toate raspunsurile cand raspund. Si de ce ma rog te deranjeaza faza asta, ca eu ciar nu pricep. Ca doar nu conteaza cine primeste fundita.

| cheloo74 a răspuns:

Pai se mai intampla ca incep sa scriu raspunsul si inainte sa termin trebuie sa plec de la calculator. Da, da asa e! Unii mai au si viata sociala. Poate revin in 10-15 minute si continui. Poate nu. Acu daca altii au raspuns deja ce mai pot sa fac? Sa-mi cer scuze in public? Sa ma dau cu capul de ce apuc? Normal ca NU. Sau crezi ca raspunsurile astea sunt cu copyrights?

| Nemesis_9263 a răspuns:

Ooo vai dar ce indignata esti... ce parere ar trebui sa ne exprimam aici? pe cea favorabila tie?

| nutzu' explică:

Brigaela...nu stiu daca observi dar asta este spam curat(chiar daca nu la propriu)... si era suficient sa vada primul raspuns ca sa observe ca nu mai este nevoie sa mai scrie ei acelasi lucru doar sa se afle in treaba happy

| cutache a răspuns:

Eu cred ca cei ce fac asta au o viata f simpla si prin asta se simt importanti!

| AmandytaErhan a răspuns:

Ca sa para mai inteligenti si mai interesati de intrebare de obicei dau raspunsul mai clar sau mai explicit(detaliat) decat cei de inainte pentru a primi fundita aia amarata. sorry daca a mai scris cineva ceva de genul asta eu chiar nu m-am uitat la raspunsuiri. o zi buna si apropo... fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma opresc cind vad cite o intrebare la care s-a raspuns cu tocmai ce vroiam sa zic.Am si unele chestii pe care le repet;-S-a spus chiar tot.Am ajuns prea tirziu etc.Se mai intimpla asa cum a spus brigaela sa nu citesc toate raspunsurile...

| mj a răspuns:

Dupa cum ai spusn tu ei fac spam sau nu stiu ca daca aud o singura data un raspuns inteleg unii. nu trebuie sa le zici de 3-4 ori.
astfel de oameni se simt importanti daca vorbesc si ei chiar daca spun ceea ce s-a mai spus o data.invata sa-i ignori.
o sa mai ai,, de lucru'' cu astfel de specimene.

| mj a răspuns:

Da.ai dreptate este enrevant sa mai spuna cineva aceleasi chestii pe care tocmai le-ai spus tu. dar asta este trebuie sa te obisnuiesti, mai exista si astefl de oameni printre noi. Ei se cred importanti daca scot si ei niste cuvinte pe gura, chiar daca ceea ce au spus a fost rostit si inainte.

Nu te enerva! O sa mai gasesti multi din astia de acum in colo.