| Andreasx a întrebat:

Stiti cum fac sa setez la Facebook ca inainte sa apara un comm sa imi dau eu acceptul ca el sa apara? am contul pe public dar vreau la comentarii sa nu comenteze oricine pana nu dau eu accept.Cum procedez?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu există așa ceva.
Dar poți umbla la setări, astfel încât doar prietenii din listă să poată comenta.
Setări→ Postări publice→ Comentarii adăugate la postările publice→ Cine poate adăuga comentarii la postările tale publice → Prieteni