| RaduAsSilver a întrebat:

Salut.

Legat de Facebook. Daca imi modific acum ca lucrez undeva,dar setez doar sa vad eu, si dupa aceea setez public/prietenii mei, o sa le apara in News Feed "X a inceput sa lucreze la..." sau nu? Eu nu vreau sa apara in News Feed, vreau doar sa apara la profil.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă tot te temi, modifică setarea respectivă la o distanță de câteva zile. Nu trebuie să faci în aceeași zi ambele modificări.
Dacă azi menționezi că lucrezi la firma X, next week poți schimba setarea, încât să vadă și prietenii (sincer, o va vedea doar dacă caută în profilul tău, altfel nu)

2 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

Da cu siguranta ca o sa-ti apara dar eu te-as sfatui sa nu pui deloc unde lucrezi.