| JetBlueJet a întrebat:

Stiti daca, in cazul in care schimb statusul unei relatii din a-l vedea "doar eu", in "public", se va redistribui postarea?
*Adica, nu as vrea ca prietenilor mei, sa le apara in postarile de pe Facebook, ca sunt intr-o relatie si sa imi comenteze asupra situatiei sau sa primesc aprecieri. As vrea sa se vada relatia doar in cazul in care cineva intra pe pagina mea de Facebook.
*Momentan, este pusa pe privat si vreau sa o schimb in "public", dar, as vrea sa evit situatia de mai sus. Mi se pare de prost gust.

Răspuns Câştigător
| CristianXP25 a răspuns:

Nu,nu cred ..este doar un schimb de confidentialitate.
Tu cand postezi o fotografie..pe public apare, daca o pui pe "doar eu" ..nu mai apare pentru nimeni ..chiar daca teoretic ar trebui sa ramana distribuita.