| SasaSasa2000 a întrebat:

Stiti cum se cheama puiul unei fete(alba) si baiat(negru)?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Sasa.

| SasaSasa2000 explică (pentru LoveSleep):

Ft aios,

| SasaSasa2000 explică (pentru LoveSleep):

Nu sasa, o cheama Mata, si daca indraznesti sa schimbi t cu ț.

8 răspunsuri:
| SasaSasa2000 explică:

Nu gri, puiul cum se cheama?

| SasaSasa2000 explică:

Zebra ati anteles, stiu este haios.

| Delocimportant a răspuns:

Mulatru?

| Skizzi a răspuns:

Depinde la ce te referi, la ce specie de vietuiitoare. Daca e la vietuitoare in general ar fi trebuit sa scrii femela si mascul(ma indus in eroare puil deoarece la oameni e copil doar ca o contracdictorie a acestui lucru o face fata si baiatul, ceea ce ma face sa cred ca te referi la oameni). Daca e la oameni, exista trei rase umane:europoida, mongoloida si negroida.Cred ca aceste "corcituri" desi nu cred ca e un cuvant potrivit dar si nici nu sunt rasist dar nu imi vine altul in minte s-ar putea numi de exemplu euro-negroida sau mongolo-europoida, etc.