| AdeeXd a întrebat:

Stiti cumva ce fel de sange prerera puricii?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Puricii prefera orice tip de sange ...la asta nu au preferinte!
DAR prefera sa stea pe animale.si nu pe oameni!
ideea este ca e mult mai usor pentru un purice sa stea pe o gazda care are mult par ...decat pe un om, care nu are deloc!

3 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Din cate stiam eu cel al copiilor, pentru ca este dulce, parcathinking

| AdeeXd explică:

Am si eu un purice in casa. dar sta mai mult pe mami, decat pe mine care am 12 ani

| ionut1369 a răspuns:

Depinde de fiecare purice in parte.din ce zona a tarii se trag si chestii din asteabig grin