| lila36 a întrebat:

in vacanta de vara as vrea sa merg intr-o tabara si nu stiu in care. puteti va rog sa imi spuneti niste nume de tabere va rog? cele mai multe primesc funda va multumesc!big grin

Răspuns Câştigător
| iLoveMusic01 a răspuns:

Eu merg in aceasta tabara. http://tabereengleza.ro/ Funda? Ca este singurul. sau mai poti cauta tabara de la Tara lui Andrei. Sau tabere de la concursurile scolare ( Cangurul si altele de engleza)

1 răspuns:
| Calinnebunul a răspuns:

Salutare, poti sa incerci www.buildingteams.ro e o tabara in care cu siguranta nu te vei plictisii si o tabara in care iti vei dori sa te intorci din nou si din nou.