| Sebby a întrebat:

Stiti cumva cum mi.as recupera banii pe un bilet de la agentia Wizz? Zborul a fost anulat din motive meteorologice. Dau fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| LikeNobodyElse a răspuns:

Orice ai face nu ii mai poti recupera.sunt smecheri toti din companiile de avioane.

| Sebby explică (pentru LikeNobodyElse):

Am trimis un mail si mi s.au cerut cateva date pentru returnarea banilor, deci s.ar putea sa ii recuperez happy

| LikeNobodyElse a răspuns (pentru Sebby):

Ar fi bine.dar niste prieteni de ai mei erau in spania si uitasera data la care trebuiau sa plece si au plecat cu o zi dupa ce trebuia.si cand au sunat la ei nu le au mai returnat banii nimictongue

| Sebby explică (pentru LikeNobodyElse):

Poi da dar aici a fost zborul anulat. In fine mersi oricum si vei primi fundita.Am rezolvat dar s.a decontat pe jumatate a costat 270 si mi se deconteaza 150 straight face

| LikeNobodyElse a răspuns (pentru Sebby):

Eh deci au facut cum au facut si tot nu ti au dat banii toti.npc