| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca este vreo problema de la yahoo? ca nu imi mai merge id`ul de messenger...si nici emailul.de vreo 2 zile si nu reusesc sa intru nici macar sa imi schimb parola prin intrebarile alea secrete. imi pot schimba adresa de email pe care sa imi vina noutatile de pe TPU? ca nu pot verifica nimic din emailul pe care il aveam.sad

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Pai eu sunt si acum pe messenger, deci nu cred sa fie vreo problema. Setarea cred ca ti-o poti face din profilul contului de pe TPU. thinking

| Dorinel a răspuns:

Acum 2-3 zile nici mie nu mi-a mers emailu, cat despre account intra...sunt pe invisible :devil))

| frida0purple a răspuns:

Da, si mie mi s-a intamplat asta cu messenger-ul. Nu imi aparea niciun mesaj, nimic, si nu-mi intra, chiar daca incercam intr-una. Ma rog, acum si-a revenit.Succes!

| wall a răspuns:

Eu cred ca e o problema la yahoo! exact asa mi se intampla si mie de 2 zile! nu stiu ce sa mai fac!