| Dilaa98 a întrebat:

Stiti cumva de ce nu merge sa mai intru la un prieten pe facebook? ( imi apare ca si cum nu ar mai avea deloc facebook,dar el are si de asemeanea nici el nu ma mai are la prieteni,si daca il caut la search tot nu apare...dar altora le apare)Va rog, ofer funda!

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Sigur ești blocată. Dacă îți d linkul și nu merge te-a blocat. Dacă pur și simplu nu o găsești s-ar putea să aibă date diferite de ale tale. Adică să aibă că locuiește în New York și ea de fapt să locuiască unde locuiești tu. Pentru că și după datele comune se ia în considerare. :d

7 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Poate și-a șters facebookul sau poate te-a blocat.
Dacă nu mai are facebook, cred că este normal să nu mai vezi.
Sau poate te-a blocat. Adică nu mai poți să-i vezi profilul și nimic legat de el/ea.

| Dilaa98 explică (pentru χZαнαяєℓ):

Nu si l-a sters...altii il pot vedea.

| Dilaa98 explică (pentru χZαнαяєℓ):

Pai nu stiu.persoana respectiva zice ca nu m-a blocat.Dar poate m-a blocat din greseala?

| χZαнαяєℓ a răspuns (pentru Dilaa98):

Se poate. Dar dacă te-a blocat trebuie să te deblocheze, de la setări/persoane blocate.
Baftă.

| Dilaa98 explică (pentru χZαнαяєℓ):

Dar nu-mi apare ca si cand nu as avea-o la prieteni, ci nu-mi apare absolut deloc.Nici la comentari, like-uri...la nimic...

| χZαнαяєℓ a răspuns (pentru Dilaa98):

Păi. eşti blocată. Nu există o altă soluţie. Sau mă rog. poate ai blocat-o tu pe ea din greşeală.

| χZαнαяєℓ a răspuns (pentru Dilaa98):

Sigur ești blocată. Dacă îți d linkul și nu merge te-a blocat. Dacă pur și simplu nu o găsești s-ar putea să aibă date diferite de ale tale. Adică să aibă că locuiește în New York și ea de fapt să locuiască unde locuiești tu. Pentru că și după datele comune se ia în considerare. :d

| drogh a răspuns:

Probabil dacă ţi se întâmplă chestia asta te-a blocat şi nu mai poţi să vezi nimic legat de el şi şi-a schimbat şi parola.