| BiancaDenisa a întrebat:

Stiti daca cumva se zvoneste de un turneu Lala Band?
daca da,imi puteti spune si sursa de unde ati auzit... multumesc, dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| emma11 a răspuns:

Nu va fi turneu.Vor avea concert pe 2 iunie la Arenele romane.(Lala summer love)P.S :sez 2 se va termina pe 28 mai >! fundita?

| BiancaDenisa explică (pentru emma11):

De acel concert stiu, si stiu si ca se termina pe 28 si din toamna incepe sez 3...am aflat si eu azi de turneu...anul acesta nu va fi.Multumesc!

| Mariaaa06 a răspuns (pentru BiancaDenisa):

VOR avea un turneu dar orasele inca nu st stabilite, unele dintre ele vor fii:resita. deva, Timisoara, constanta si din cate am inteles vor avea mai multe concerte pe litoral dar deocamdata aseapta terminarea bacului pentru ca toti sa fie liberi... sper ca ti-am fost de ajutor... FUNDA?::**::**::

| BiancaDenisa explică (pentru Mariaaa06):

Am aflat deja...si mi-am luat si bilet la cel de la Timisoara