| anonim_4396 a întrebat:

Stiti daca pot sa setez cumva la Facebook astfel incat prietenii mei sa nu mai vada ce fac eu? Adica ma refer la instiintarile care apar pe news feed de genul: "lui x ii place asta" sau "x a reactionat la asta".

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Țin minte că și eu am pus o întrebare din asta acum ceva timp pe care nu o mai găsesc. Atunci mi s-a spus că nu e posibil așa ceva. Oricum și eu aștept răspunsuri cu interes căci și pe mine mă enervează chestia asta.