| littlethings23 a întrebat:

De ce prietenii mei de pe facebook nu vad ca mi-am schibat fotografia de coperta? Trebuie sa intre pe profilul meu ca sa o vada, de ce nu le apare la News feed?

3 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Probabil nu te urmaresc.

| BenWilde a răspuns:

Facebook-ul are un sistem, prin care posturile sunt filtrate in functie de cat de apreciate sunt. De exemplu, imagineaza-ti o persoana care are 5000 de prieteni; gandeste-te cum ar fi sa vada toate postarile de la toti. I s-ar inunda news feedul si n-ar mai intelege nimic. Asa ca facebook a facut un sistem in care, cand cineva posteaza ceva, apare la un mic numar de prieteni. Daca acestia dau like, postarea ta apare in continuare la un alt grup de persoane, iar daca si aceia dau like, continua tot asa.

| Drajneanu_Alexandra_1999 a răspuns:

Poate pentru ca prietenii tai nu au bifat sa vada postarile tale la noutati.