| Mike66Danger a întrebat:

Stiti... Este o intrebare complicata. Sunt clasa a 5 -a si m-am mutat la alta scoala. La noua mea scoala este o fata de care imi place foarte mult... insa nu stiu exact ce sa ii zic pentru ca inca nu neam cunoscut inca foarte bine. Are un iubit. Va vine sa credeti sau nu e fostul meu coleg de la scoala in clasele 1 - 4. Ca sa fiu mai clar repet. Ea are un iubit, pe fostul meu coleg de clasa, insa care si el s-a mutat la alta scoala, iar mie imi place de fata aceia care nu a fost in clasa cu mine inainte, insa este acum. Cu baiatul acela se intalneste foarte rar: sunt la scoli diferite, se intalnesc doar la dansuri. Insa eu ma intalnesc cu ea mult mai des. nu stiu ce sa fac: Ori sa i-o "fur" prietenului meu ori sa renunt?

Răspuns Câştigător
| Șttefania a răspuns:

Mda...eu sunt in clasa a 6
eu zic sa nu renuntihappy
cat de mult poate dura o relatie
cea mai mare la mine a fost de 8 lunihappy
asa ca lupta in continuarebig grin
BAFTA :*

2 răspunsuri:
| Andr3yCzz a răspuns:

Pai eu as zice sai spui infata ce simti si dupa va decide ea cu cine va ramane!
Dar... spune totul frumos si sincer!
Iti urez Bafta!

| Mike66Danger explică:

I-am dat fundita lui marinu stiui pentru ca avea nevoie. I-am dat prima ei fundita! Succes in continuare!