| annnndreyyy a întrebat:

Buna sunt Andrei si am nev de un sfat in curand vine un bal la noi in scoala suc dulciuri etc doar clasele (5-8) si mie imi place de o fata... din clasa am mai fost cu ea neam desparitt dar de 1 an de zile vb foarte mult la tel mesaje si pe mesinger si vreau sa ii cer prietenia atuncia... credeti ca e o idee buna sau sa nu mai astept si s-o intreb asta seara? ce ziceti? ce sa fac

2 răspunsuri:
| raluca34 a răspuns:

Cred cadaca ati vb un an atunci si ei ii pplacede tine deci..la treaba

| lionelaprodan a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa incerci e o idee foarte buna