| QAlessia a întrebat:

Stiti Niste statusuri scurte de mess de dragoste?

Răspuns Câştigător
| Robbe a răspuns:

1.Adesea, oamenii uita ca una din componentele importante ale dragostei este vointa de a iubi.
2.Afectiunea este germenele pasiunii. Pasiunea este germenele celei mai perfecte iubiri.
3.Cand dragostea vorbeste, vocile tuturor zeilor para fi adormite in armonia raiului.
4.Cand iubesti puternic, gasesti intotdeauna ceva nou in persoana iubita.

sau poti cauta aici: http://statusurile.com/statusuri-de-dragoste-iubire#more-1
Bafta, te pup:*