| Anonim2938 a întrebat:

Stiti o crema buna pentru cosuri intre 20-30 lei? in afara de zineryt?

3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Ca să nu te complici cu cine ştie ce creme ieftine sau scumpe,uite aici un articol foarte interesant, simplu de înţeles şi care cuprinde esenşa a tot ceea ce trebuie să ştii despre coşuri, prevenirea şi tratarea lor :
http://www.clopotel.ro/......le-52.html

| Prӑjituricӑ a răspuns:

Da,dar este 50 de lei. eu o am. mi-au trecut toate cosurile.dar mai apar cateodata, cum este normal dealtfel... Efaclar duo. Incearc-o!

| originaldefals a răspuns:

ActivO3-este foarte buna nu dispar asa deodata dar iti dispar de tot in cv timp.