| Tokha a întrebat:

BUna.Am nevoie de o crema sau un leac ca sa ma ajute sa scap de cosuri. Dar orice in afara de Zineryt.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Dienuka a răspuns:

In cazul in care ai acnee, poti folosi crema Skinoren, este buna pentru asa ceva. Insa daca observi ca nu se imbunatateste situatia, este bine totusi sa consulti un dermatolog. In cazuri mai serioase se da si un tratament medicamentos, deoarece cauza acneei este in general una hormonala (adica interna).

| baietzelu a răspuns:

Zeama sau suc de lamaie cea mai rapida metoda. Cauta pe google.

| lylo a răspuns:

Io folosesc o crema acneogel si chiar imi dispar cosurile happy

| dalila a răspuns:

Au am scapat de ele cu clerasil crama pilling.bafta

| greudespus a răspuns:

Intra pe site homeopatie.ro si cere tratament, e gratuit, fa cont la optiunea consult, remediile le cumperi de la helpnet piata iancului, sunt ieftine