| anonim_4396 a întrebat:

Stiti sa gatiti? Ma refer si la feluri mai complicate, nu clasicii cartofi prajiti.
Va place s-o faceti?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,da.

| mastadont a răspuns:

Nu și nu. Gătitul nu a fost nici-o dată unul din punctele mele forte și nici nu cred să fie pe viitor. Prefer să-mi comand ceva decât să gătesc, atât de mult îmi place.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur, una dintre pasiuni happy

| Drimmero a răspuns:

Stiu sa comand, ma pricep.

| UnDiavol a răspuns:

Da ulei de măsline și cartofi pai azi asta am sa mănâncă mersi pentru idee

| Dismally a răspuns:

Da, stiu sa gatesc orice happy Nu e greu, trebuie doar sa vrei si poti invata orice.

| Freya1 a răspuns:

Da,stiu sa gătesc cred eu (Nu sa plâns nimeni ca fac mâncare proasta) si da, imi place.
Într-adevăr as vrea sa imi fac cu timpul o bucătărie mai avansată sa imi fie mai usor si poate imi va plăcea mai mult.Ba chiar am vrut sa fac curs de bucătar.

| Sofer a răspuns:

Nu am încercat. Și nici nu îmi place sa gătesc pentru ca nu am răbdare. Mai bine comand ceva.

| CleanHeart a răspuns:

Stiu sa gatesc, nu sunt feluri complicate dar as incerca multe chestii, tin minte ca m-am bagat in gastronomia chinezeasca si eu atunci abia am invatat sa fac o supa.
Oricum traiasca kfc laughing

| Nirvanaaa a răspuns:

Eu și bucătăria suntem ca doua linii paralele. happy deci nu îmi place sub nicio forma laughing de nevoie mai fac lucruri de baza