| anonim_4396 a întrebat:

Stiti sa gatiti? Ma refer si la feluri mai complicate, nu clasicii cartofi prajiti. Va place s-o faceti?

7 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Ce inseamna feluri "mai complicate" thinking mai esti si anonim ca intotdeauna. Si astia doar se lauda aici fara sa ofere vreun indiciu. Sa speram ca nu te referi la folosirea aparatelor lu' strainii, framantat aluatul sau aprins cuptorul. O fac de nevoie, imi fac mancarea proprie aici, de obicei ma simt rau si iese f prost.

| Furnicuta000 a răspuns:

Da, am invatat sa gatesc aproape orice. Dupa ce capeti experienta nici nu iti mai trebuie retete, faci totul dupa ochi

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu, bine nici nu am incercat sa invat pana acum laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, cât de cât... Am făcut chiar și ciorbă, pâine, prăjituri...

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Da,știu. Îmi place să gătesc

| aDEeLAa a răspuns:

Nu, nu imi place sa miros a mancare...dar csf...

| andreea2346 a răspuns:

Nu fac eu retete de restaurant de 5 stele dar ma pricep ^_^