| soseno a întrebat:

Stiti turca? Puteti sa ma ajutati si pe mine cu un site pe care sa gasesc rezultatele admiterii in liceu 2012? Multumesc cu funda.

3 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Tinere esti cu caputzu? pei reultatele se gasesc pe siteul edu.ro si sunt in limba romana. ai impresia k au cucerit acu 300 de ani turcii Romania si cau vb turceste?! laughing

| soseno explică (pentru eurynomus):

Ba, pampalaule! Eu vreau rezultatele din Turcia!

| eurynomus a răspuns (pentru soseno):

Cretinule ce morti tai faci ba cu rezultatele din Turcia cretinule daca u esti in romnaia. esti monument de prostie ba