| ChristinneVonD a întrebat:

Pe ce site apar rezultatele admiterii la liceu 2012? Am inteles ca sambata seara le vor posta ( 14 iulie ) :d

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pe edu.ro

| iubesteOrezul a răspuns:

Rezultatele au fost afisate pe internet.
Uite aici: http://admitere.edu.ro/
Ii dai pe "Ierarhia la nivel judetean/ a munincipiului Bucuresti" si iti apare harta tarii cu toate orasele. Selectezi orasul si selectezi ceea ce doresti sa vezi.:* Poti sa te uiti la orce te intereseaza despre admitere. Bafta :*.

| ChristinneVonD explică (pentru iubesteOrezul):

M-am uitat acolo, sunt doar cei din Galati care merg la Bucuresti, nu stiu exactbig grin Nu sunt toti si nici nu scrie liceul la care ai intrat. Doar 20 din aproape 5000 cati suntem in Galati.

| ChristinneVonD explică (pentru iubesteOrezul):

Am dat un raspuns total gresit laughing) Apar toti cei din Galati, cu notele de la EN si media de admitere, eu vroiam sa vad rezultatele unde am intrat la liceu

| iubesteOrezul a răspuns (pentru ChristinneVonD):

Se vor afisa duminica 15 iulie.

| ChristinneVonD explică (pentru iubesteOrezul):

Multumesc.