| AlinutzaRouz a întrebat:

Stiti un site cu teste online legate de vampiri, paranormal, magie, mitologie?

Răspuns Câştigător
26 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

rolling on the floor ce crezi ca esti vampir laughingrolling on the floor vreun vrac ceva? laughing
nu ma pot oprii din ras...

| alexdop21 a răspuns:

Hinta sper ca nu stai in zona bucurestiului pentru ca asa ar trebui sa ma tem si mai mult, btw poti sa faci si pentru mine o vraja sa imi pice si mie greutatea mea in aur de 24 k?

| alexdop21 a răspuns:

@dimonu nu rade dar azi de dimineata parca m-am simtit mai ciudat decat de obicei, am mai multa energie... big grin Oricum merita incercat hinata

| DianaLostInDreams a răspuns:

Si rezultatele le primesti pe mailwinking

| AlinutzaRouz explică:

Ma bucur... sper sa razi pana crapi.

| AlinutzaRouz explică:

Pysysexyshyrea daca as sti cum ti-as arata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sa nu ma blestemi ...sa crap ...ca pe alexdop21... da fii normala bai nu anormala.las-on colo de vrajeala ca e vrajeala si atat.chiar asa oi fi vreun moroi si noi nu stim?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu ma blestemi sau asa ceva ca mai trebuie sa il intalnesc pe bill. plz plz plz mersi mersi mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trilulilu
este cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne fortati sa iesim la lumina ca va va pare tare tare rau pentru uni santem doar in imaginatia lor da daca vrei sa verifici cauta-ma dupa lasare intunericului si daca chiar vrei sa iei legatura id meu este vampires100 si asta ca razbunare pentru cei care m-au vanat si mau transformat o se le dau toate informatile despre noi oamenilor ca sa va poata distruge chiar daca asta ma va distruge si pe mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne fortati sa iesim la lumina ca va va pare tare tare rau pentru uni santem doar in imaginatia lor da daca vrei sa verifici cauta-ma dupa lasare intunericului si daca chiar vrei sa iei legatura id meu este ded_vampire si asta ca razbunare pentru cei care m-au vanat si mau transformat o se le dau toate informatile despre noi oamenilor ca sa va poata distruge chiar daca asta ma va distruge si pe mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.sexy-crazy.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne fortati sa iesim la lumina ca va va pare tare tare rau pentru uni santem doar in imaginatia lor da daca vrei sa verifici cauta-ma dupa lasare intunericului si daca chiar vrei sa iei legatura id meu este vampires100 si asta ca razbunare pentru cei care m-au vanat si mau transformat o se le dau toate informatile despre noi oamenilor ca sa va poata distruge chiar daca asta ma va distruge si pe mine! cel cu raspunsul anonim. cum adica? ca nu intele, adica ce ne distruge... sau cumm...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.testeonline.ro afla ce creaura mitologica esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar as vrea sa existe vampiri sau varcolaci, sau sa fiu eu un vampir

| claudiuxs a răspuns:

Da stiu http://varcolaci.blogspot.com/... si daca unii nu cred in paranormal nu au de cat, unora li se intampla astfel de lucruri(printre care si eu) asa ca nu radeti de aiurea

| pysysexyshyrea a răspuns:

Nu vrei sa-mi faci o vraja? sau sa ma ajuti sa fac o vraja,!

| tomy111 a răspuns:

Alexdop21...ai un cap de dophappyhappyglumesc, dar nu fii rautacios cu altii fiindca de ex: si eu caut teste online de-astea cand ma plictisesc...si sunt amuzante.Nu te spuara pe mine pentru glumita aia.
B y e wave

| spiridus a răspuns:

Da, intra pe http://www.magie.paganism.ro/vampiri.html acolo ai sa gasesti foarte multe informatii de calitate despre vampiri, magie, dar si multe alte lucruri explicate de catre persoane care au studiat domeniul.

| caracter_8576 a răspuns:

Mie mi-a iesit ca is inger ce bine asa si e. idu meu marius_1996_14 da ziceti de unde il aveti ca apoi uit

| DANIEL1399 a răspuns:

Eu cred

| LoLix a răspuns:

Nu am chef sa dau nume dar cred ca se stiu ei destul de bine si ati face bine sa nu mai faceti atat misto de lucruri pe care nu le stiti si AlinutzaRouz imi pare rau ca eu nu iti pot da un site unde sa gasesti ceea ce te interezeasa dar sa stii ca in mare parte testele nu sunt adevarate (adica asta e mai mult decat clar si logic) oricum daca chiar vrei sa afli ce fel de persoama ai fost sau esti e simplu atat timp cat ti se intampla lucruri ciudate sau faci lucruri ciudate precum, nu stiu, esti obsedat de sange si de carne atunci esti un varcolac si sa stii ca asta e pe bune sau daca ai impresia ca vezi lucruri pe care altii nu le vad atunci ai o energie puternica si poti face vraji (cazul meu). eu ti-am dat cateva exemple si sper ca ti-a fost de folos bye bye.

| diavolu33 a răspuns:

Am si eu o intrebare pentru cel cu raspuns anonim care spune sa nu il provocam daca tot sustii ca esti mare vampir zi-mi si mie sa nu mor prost ar trebui sa te hranesti cu sange de om si lalala pai nu iti dai seama ce spui ca banuiesc ca nu esti singur? cate crime sar produce numai asa ca am chef sa mananc? Eu personal am intanlit cativa asemenea,, vampiri'' care se laudau ca ma moara ca ma vaneaza noaptea si a trecut 3 ani si nu am patit nimic vreau si eu sa stiu mai multe informatii daca poti sa imi oferi ma poti gasi pe id de mess diavolu_4ever@yahoo.com sincer astept si eu un raspuns ca mai facut curios, sau oricine ma ajuta si pe mine sa inteleg fenomenul asta impresionant.