| pisioi a întrebat:

Stiti unde gasesc gheata carbonica? in bucuresti.

Răspuns Câştigător
| Eclipse_8761 a răspuns:

Parca pe bulevardul Preciziei, pe partea cu service-ul Dacia, parca dupa ce treci de fabrica celor de la cola, dar pana sa iesi in bulevardul mare, cel care duce spre Pitesti. Am trecut intamplator pe acolo si am vazut anuntul lor.

1 răspuns:
| Nosphe a răspuns:

Gheata carbonica alimentara in Bucuresti si livrata prin curier rapid in toata tara gasesti aici: www.dioxid.ro se poate comanda online sau telefonic, sunt toate sortimentele de gheata carbonica: granule mici, granule mari, blocuri etc. Bafta tuturor!