| YLLL a întrebat:

Stiti vreun program cu care se pot face poze cu webcamul?big grin

10 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Webcamul are de cele mai multe ori un buton cu ajutorul caruia faci poze, imposibil sa nu-l gasestilaughing!
Exista si posibilitatea de a face pozele cu ajutorul programului de pe care ai instalat webcam-ul.

| alecs871 a răspuns:

Sau cel mai simplu, poate merge si cu print-screen.

| L ? ?? ? ? ? ? a răspuns:

Nu este un program, are webu' asa ceva. Exact cum zice robyroby, este un buton, in caz ca nu, MY Computer, este o iconita cu webcamul si apare imaginea cu tine, si pe stanga, apare: Take a photo. Succes. happy

| KatyKat a răspuns:

Skype, sau windows movie maker, sau de exemplu video edit magic,,, funda?

| robyroby a răspuns:

Vezi ca pe webcam, cel mai probabil este un buton. Cu ala faci pozewinking. Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut asa ceva si prostilor, oricat ati apasa pe buton tot nu face poze iti trebuie program sa faci poze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.My Computer-jos de tot este o camera care are trecut numele camerei tale-si in stanga scrie Take a new picture-Daca nu-ti place cum a iesit scrie Delete all pictures on camera
2.Intra pewww.webcam-photo.com
Merge cu a doua varianta pentru ca cu prima ies cam mici pozele:d

| KompliKat a răspuns:

Webcam toy

| Dance_Buhai_Onutza_1995 a răspuns:

Da! webcam toy

| armeona a răspuns:

Bai fratilor voi ati auzit de webcam la laptop? ziceti-mi si mie ce buton este la webcam la laptop ca eu sincer nu vad nici unullaughinglaughing